Wyślij wiadomość
Tel:
SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD

Shenzhen Shi Dai Pu (StepAhead) Technology Co., Ltd.

Dom

SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD

Kilka słów o nas
Chiny SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
Chiny SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
Chiny SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
1 2 3

SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD

Shenzhen StepAhead jest przedsiębiorstwem high-tech, skupiającym się obecnie głównie na maszynach do produkcji masek, różnych typach masek i powiązanych surowcach;produkujemy również szybki tester latającej sondy, dedykowany tester gołej płyty, legendarną drukarkę atramentową i AOI.Jesteśmy wszechstronnym producentem integrującym przemysł wydobywczy i późniejszy dostaw masek.StepAhead ma na celu zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla fabryk masek i dystrybutorów masek.Nasz zespół techników to doświadczeni eksperci w branży, a firma uzyskała ponad 30 patentów i stała się krajowym przedsiębiorstwem high-tech.

Shenzhen StepAhead od ponad dekady znajduje w Shenzhen, nasze maszyny do maskowania, materiały związane z maskami i maski są sprzedawane na całym świecie, w tym w USA, Korei, Japonii, Francji, Niemczech, Wietnamie, Maroku, Brazylii itd.

Od 2020 roku dzięki uznanym i wspieranym przez wielu klientów Dział Maszynek StepAhead to ponad 50 maszyn w miesięcznym wolumenie sprzedaży.W przypadku obsługi posprzedażnej , StepAhead przyjmuje indywidualne wskazówki techniczne, 24-godzinny plan usług online, 8-godzinny plan usług serwisowych, aby zmaksymalizować stabilność działania maszyny klienta.

Dział masek StepAhead i dział surowców tworzą sieci dystrybucji i magazyny na całym świecie, aby obniżyć koszty transportu i umożliwić jak najszybsze dostarczenie naszych produktów do konsumentów.

Zawsze idziemy o krok do przodu.

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : StepAhead, ZBX

Ilość pracowników : 50~150

Coroczne wyprzedaże : 10million-20million

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

StepAhead (Shi Dai Pu) ma 13 lat historii w dziedzinie produkcji maszyn do automatyzacji masek i włóknin, a także jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do testowania obwodów drukowanych.

Usługowe

StepAhead zapewnia całodobową obsługę klienta online.
Zapewnij filmy instruktażowe dotyczące instalacji i uruchomienia.
Inżynierowie udzielają indywidualnych wskazówek technicznych, odpowiadają na problemy w ciągu 8 godzin i zapewniają rozwiązania problemów w ciągu 12 godzin.

Firma Zespół

StepAhead ma własny profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, a jego zaplecze techniczne ma bogate doświadczenie w branży maszyn do maskowania i sprzętu do tkanin z dokładnym zrozumieniem wydajności produktu. Liderzy inżynierscy mają ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Stawiając na pierwszym miejscu badania naukowe, nadążając za tempem najbardziej zaawansowanego rozwoju technologicznego na świecie i mając na uwadze szerszy obraz, StepAhead stopniowo posuwa się naprzód w kierunku międzynarodowego przedsiębiorstwa o własnych siłach.

SHENZHEN SHI DAI PU (STEPAHEAD) TECHNOLOGY CO., LTD
Tel:86--18229097829
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Maszyna do produkcji masek nietkanych dostawca. © 2020 - 2024 nonwovenmaskmakingmachine.com. All Rights Reserved.